Medarbejdere

Tilmeld nyhedsbrev
Tak for din tilmelding

Find medarbejder

Vælg stilling
  • Administration
  • Administrationsleder
  • Anden funktion
  • Bestyrelse
  • Direktør
  • Fællesadministration
  • ILT
  • Lærer
  • Stab
  • Uddannelses- og udviklingschef
  • Uddannelseskonsulent
  • Uddannelsesleder
  • Vejleder
  • Økonomi- og administrationschef
Vælg ekstra
  • Elevoptag
  • Elevsekretær
  • Kursussekretariat
  • Reception
Vælg ekstra
  • Løn og personale
  • Økonomi
Vælg ekstra
  • AC
  • Kommunikation
Vis mere info

Anette Sørensen

Pædagogisk koordinator – PAU grundforløb 2

 

Vis mere info

Ann-Marie Malmos

Specialvejleder

Vis mere info
  • Anne Møllegaard Mortensen
  • Bestyrelsesmedlem
  • Send mail

Anne Møllegaard Mortensen

Viceborgmester Faaborg-Midtfyn Kommune.

Udpeget af Kommunekontaktrådet.

  • Brian Spangård Hansen
  • Underviser
Vis mere info

Carlo Vajhøj

Ansvarsområder:

AC-stab
Løn og personale
Økonomi

Vis mere info

Charlotte Schultz

Valgt som arbejdsmiljørepræsentant i 2015

Vis mere info
  • Claus Sørensen
  • Bestyrelsesformand
  • Send mail

Claus Sørensen

Direktør Social- og Sundhed, Svendborg kommune. Valgt via bestyrelsens selvsupplering.

Vis mere info

Elin Dalsgaard

Sosu-området

Vis mere info

Ellen Stege

Specialvejleder

Vis mere info

Erik Knudsen

Rektor University College Lillebælt.
Udpeget af University College Lillebælt.

Vis mere info

Hanne Knudsen

Næstformand i social- og sundhedssektoren, FOA, Odense afd.

Udpeget af FOA Fyn

Vis mere info

Heidi Have

institutchef på UC Syd.

Valgt via bestyrelsens selvsupplering.

Vis mere info

Heidi Mikkelsen

GF2 PAU

Vis mere info

Helene Fuglsang Jørgensen

Pædagogisk koordinator – PAU hovedforløb

Vis mere info

Helle Steffensen

International koordinator for elever på den pædagogiske assistentuddannelse

Vis mere info

Henrik Gräs

Teamleder – GF

  • Jacob Anton Rasmussen
  • Elev
  • Jeanett Aabjerg
  • Kantinemedarbejder
  • Jørgen Andreasen
  • Servicemedarbejder
  • Lajla Sanders
  • Kantinemedarbejder
Vis mere info

Lars Petersen

Udviklingsprojekter

  • Laura Utoft Sørensen
  • Studentermedhjælper
  • Send mail
Vis mere info

Lene Phillip Sørensen

– Elevoptag SSH

– TR for HK ansatte på alle skolens 4 afdelinger

  • Lene Wortman
  • Kantinemedarbejder
  • Martin Clausen
  • Kantinemedarbejder
Vis mere info

Mette Christiansen

– Administration: GF

– SU vejledning

Vis mere info

Pia Tørving

Medlem af Regionsrådet, Region Syddanmark.

Udpeget af Regionsrådet, Region Syddanmark.

Vis mere info

Pia Vander

Koordinator – åbent læringscenter

Forberedende voksenuddannelse (FVU)

  • Rie Rasmussen
Vis mere info

Rikke Feldborg Johannesen

Pædagogisk område

  • Rikke Jensen
  • Kantinemedarbejder
Vis mere info

Susanne Kajberg

Teamleder – SSH

Vis mere info

Tina Melbye

Udpeget af medarbejderne

Vis mere info

Unna Breum Danielsen

Læse- og specialvejleder