Medarbejdere

Tilmeld nyhedsbrev
Tak for din tilmelding

Find medarbejder

Vælg stilling
  • Administration
  • Administrationsleder
  • Anden funktion
  • Bestyrelse
  • Direktør
  • Efter- & Videreuddannelse
  • Fællesadministration
  • ILT
  • Lærer
  • Stab
  • Uddannelses- og udviklingschef
  • Uddannelseskonsulent
  • Uddannelsesleder
  • Vejleder
  • Økonomi- og administrationschef
Vælg ekstra
  • Elevoptag
  • Elevsekretær
  • Kursussekretariat
  • Reception
Vælg ekstra
  • Løn og personale
  • Økonomi
Vælg ekstra
  • AC
  • Kommunikation
Vis mere info

Andreas Kubsch

  • Pædagogisk it koordinator
Vis mere info

Anette Sørensen

 

 

Vis mere info

Anja Gandø Jensen

SU-vejleder

GF2 SSA Odense

Vis mere info

Ann-Marie Malmos

  • Læse- og specialvejleder
Vis mere info

Anya Voel Hansen

  • Bibliotekar i Odense City og Middelfart
  • Brian Spangård Hansen
  • Underviser
  • Send mail
  • Charlotte Von Staffeldt Beck
  • Underviser
  • Send mail
Vis mere info

Dorte Christoffersen

  • Efter- og videreuddannelse
Vis mere info

Dorte Skou

  • Pædagogisk assistentuddannelse (Odense og Svendborg)
Vis mere info

Dorthe Utoft

  • Hovedforløb på SSA i Middelfart og Svendborg
Vis mere info

Elin Dalsgaard

Sosu-området

Vis mere info

Ellen Kjær Petersen

  • Social- og sundhedshjælperuddannelse (Odense)
  • Social- og sundhedsassistentuddannelse (Middelfart)
Vis mere info

Ellen Stege

Specialvejleder

Vis mere info

Gitte Rask Jensen

  • Hovedforløb på SSA Odense
Vis mere info

Helle Egsvang Larsen

  • Elevoptag på PAU
  • Realkompetencevurdering (RKV)
  • Brobygning
Vis mere info

Helle Steffensen

  • International koordinator
Vis mere info

Henrik Gräs

  • ILT(Innovation, teknologi og læring)
  • Brobygningsaktivitet
  • Jeanett Aabjerg
  • Kantinemedarbejder
  • Lajla Sanders
  • Kantinemedarbejder
Vis mere info

Lars Petersen

Udviklingsprojekter

Vis mere info

Lene Phillip Sørensen

  • Optag på SSH og SSA
  • Lene Wortman
  • Kantinemedarbejder
  • Martin Clausen
  • Kantinemedarbejder
Vis mere info

Merete Hald

  • Grundforløb 2 PAU og SSH
  • SU vejledning
Vis mere info

Mette Christiansen

 

  • Grundforløb
  • SU vejledning
  • Praktikkoordinator SSA
Vis mere info

Pernille Wulff-Johansen

  • International koordinator
  • Koordinator for lokale uddannelsesudvalg (LUU)
  • Konferencekoordinator
Vis mere info

Pia Vang Jensen

  • Grundforløb 1 og 2
  • SU vejledning
  • Rie Rasmussen
  • Kantinemedarbejder
  • Rikke Jensen
  • Kantinemedarbejder
Vis mere info

Søs Andersen

  • Social- og sundhedsassistentuddannelsen (i Odense)
Vis mere info

Tina Melbye

Udpeget af

Vis mere info

Unna Breum Danielsen

  • Læse- og specialvejleder