Odense Syd

Tilmeld nyhedsbrev
Tak for din tilmelding

Find medarbejder

Vælg stilling
  • Lærer
  • Administration
  • Anden funktion
  • Stab
  • Økonomi- og administrationschef
  • Afdelingschef
  • Uddannelseskonsulent
  • Teamleder
  • Efter- & Videreuddannelse
  • Fællesadministration
  • Vejleder
  • ILT
  • Administrationsleder
Vis mere info
  • Andreas Kubsch
  • Underviser
  • Telefon: 29 21 78 73
  • Send mail

Andreas Kubsch

  • Pædagogisk it koordinator
  • Ane Bisgård Koefoed-Toft
  • underviser
  • Telefon: 24473296
  • Send mail
Vis mere info
  • Anja Gandø Jensen
  • uddannelsessekretær
  • Telefon: 63 10 27 23
  • Send mail

Anja Gandø Jensen

  • SU-vejleder
  • GF2 og hovedforløb Middelfart
  • GF2 SSA Odense

 

Vis mere info
  • Ann-Marie Malmos
  • underviser, læse- og specialvejleder
  • Telefon: 51 70 94 35
  • Send mail

Ann-Marie Malmos

  • Læse- og specialvejleder
  • Anne-Marie Rasmussen
  • Kantinemedarbejder
  • Annette Strarup
  • Underviser
  • Telefon: 24 96 20 93
  • Send mail
  • Anni Bjærge
  • underviser
  • Telefon: 30563637
  • Send mail
Vis mere info
  • Anni Hedager
  • Administrativ medarbejder
  • Telefon: 63 10 28 34
  • Send mail

Anni Hedager

  • Efter- og Videreuddannelse
  • Astrimaari Schneider
  • underviser
  • Telefon: 24235327
  • Send mail
  • Berit Olsen (barsel)
  • AC medarbejder
  • Telefon: 63 10 27 20
  • Send mail
  • Berit Pedersen
  • Underviser
  • Telefon: 24 97 83 90
  • Send mail
  • Betina Engstrøm Skytte-Lehmann
  • Underviser
  • Mobil: 24640120
  • Send mail
  • Bjarke Zinkernagel Klein
  • underviser
  • Mobil: 24235567
  • Send mail
  • Bjørn Friis Jensen
  • Underviser
  • Telefon: 30 56 35 39
  • Send mail
Vis mere info
  • Britt Thomsen
  • uddannelsessekretær
  • Telefon: 63 10 27 29
  • Send mail

Britt Thomsen

  • Hovedforløb  – Svendborg
  • Praktikkoordinering
  • Carina Jensen
  • Administrativ medarbejder
  • Telefon: 63 10 27 00
  • Send mail
  • Carlo Vajhøj
  • Ressourcechef
  • Telefon: 63 10 27 03
  • Mobil: 29 47 91 30
  • Send mail
Vis mere info
  • Charlotte Sigurdsson
  • Uddannelseschef
  • Telefon: 63 10 27 01
  • Mobil: 61 61 35 02
  • Send mail

Charlotte Sigurdsson

Ansvarlig for:

  • Uddannelsesledere
  • Innovation, teknologi og læring (ILT)
  • Dorthe Abildgaard Rasmussen
  • Kantineforpagter
  • Telefon: 28 93 85 90
  • Send mail
Vis mere info
  • Elin Dalsgaard
  • Uddannelseskonsulent
  • Telefon: 51 70 94 83
  • Send mail

Elin Dalsgaard

Sosu-området

  • Ellen Kjær Petersen
  • Uddannelsesleder
  • Telefon: 30 36 13 31
  • Send mail
  • Ellen Pontoppidan Kokspang
  • Skemalægger
  • Telefon: 61 79 70 45
  • Send mail
  • Erik Breum Petersen
  • Underviser
  • Telefon: 24 84 91 03
  • Send mail
Vis mere info
  • Gitte Rask Jensen
  • uddannelsessekretær
  • Telefon: 63 10 27 17
  • Send mail

Gitte Rask Jensen

  • Hovedforløb på SSA Odense og Middelfart
  • Hanne Eriksen
  • Skemalægger/koordinator EVU
  • Telefon: 51 18 72 27
  • Send mail
  • Heidi Eschricht Hinding
  • Underviser
  • Telefon: 24236256
  • Send mail
Vis mere info
  • Helle Egsvang Larsen
  • uddannelsessekretær
  • Telefon: 63 10 27 19
  • Send mail

Helle Egsvang Larsen

  • Elevoptag på PAU
  • Realkompetencevurdering (RKV)
  • Brobygning
  • Helle Orland
  • Administrativ medarbejder
  • Telefon: 63 10 27 07
  • Send mail
  • Henriette Cederholm
  • Underviser
  • Telefon: 24 52 21 85
  • Send mail
  • Iben Brøndum
  • Uddannelsesvejleder / underviser
  • Telefon: 63 10 27 28
  • Mobil: 24 99 55 20
  • Send mail
  • Ida Bjørn Brown
  • Underviser
  • Telefon: 61 12 27 18
  • Send mail
  • Irene Siggaard Jensen
  • Underviser
  • Telefon: 24 96 20 90
  • Send mail
  • Jacob Sangild
  • Projektleder
  • Telefon: 24 22 02 74
  • Send mail
  • Jane Petersen
  • Administrativ medarbejder
  • Telefon: 63 10 27 72
  • Send mail
  • Jennie Nielsen
  • Underviser
  • Telefon: 61 61 34 46
  • Send mail
  • Jette Pløger
  • Underviser
  • Telefon: 24 84 91 45
  • Send mail
  • Karin Ravnø
  • Koordinator
  • Telefon: 40 13 09 36
  • Send mail
  • Karlinna Torun Vesta Frederiksen
  • Underviser (orlov)
  • Telefon: 26 83 01 31
  • Send mail
  • Katrine Ørnstrup
  • Underviser
  • Telefon: 30 56 36 53
  • Send mail
  • Kristina Pedersen-Lykkebak
  • underviser
  • Mobil: 24662181
  • Send mail
  • Lene Munk Larsen
  • Pædagogisk koordinator
  • Telefon: 24 82 76 02
  • Send mail
  • Lene Petersen Franch
  • underviser
  • Telefon: 24662208
  • Send mail
  • Lene Wortman
  • Kantinemedarbejder
Vis mere info
  • Linda Green Ryborg
  • Uddannelsessekretær
  • Telefon: 63102724
  • Send mail

Linda Green Ryborg

  • SU vejledning
  • GF2 Svendborg
  • PA GF2 og hovedforløb
  • Line Bjerge Hansen
  • underviser
  • Telefon: 21896832
  • Send mail
  • Lisbeth Hansen
  • Underviser
  • Telefon: 24 67 30 07
  • Send mail
  • Lone Andersen
  • Underviser
  • Telefon: 61 61 35 07
  • Send mail
  • Merete Glossing Poulsen
  • Uddannelsesvejleder
  • Telefon: 63 10 27 71
  • Mobil: 24 87 04 92
  • Send mail
Vis mere info
  • Merete Hald
  • uddannelsessekretær (barsel)
  • Telefon: 63 10 27 12
  • Send mail

Merete Hald

 

  • SU vejledning
  • GF2 på ssh og pau
  • Mia Høj
  • underviser
  • Telefon: 24236124
  • Send mail
  • Mia Lund Madsen
  • Administrationsleder
  • Telefon: 63 10 27 27
  • Mobil: 61 12 19 59
  • Send mail
  • Mille Pilegaard
  • Kommunikationsmedarbejder
  • Mobil: 24 99 55 16
  • Send mail
  • Morten Mossin Madsen
  • studentermedhjælper
  • Telefon: 21897204
  • Send mail
  • Nat Reinikka
  • praktikant
  • Telefon: 63 10 27 00
  • Send mail
  • Ninna Ejlskov
  • Underviser
  • Telefon: 61 61 33 53
  • Send mail
Vis mere info
  • Ninna Larsen
  • Administrativ medarbejder
  • Telefon: 63 10 27 08
  • Send mail

Ninna Larsen

  • Efter- og videreuddannelse
  • Ole Pedersen
  • Underviser
  • Telefon: 24 97 84 23
  • Send mail
  • Pernille Bausager Rohde
  • Underviser
  • Telefon: 24 84 91 30
  • Send mail
Vis mere info
  • Pernille Wulff-Johansen
  • International koordinator
  • Telefon: 63 10 27 11
  • Send mail

Pernille Wulff-Johansen

  • International koordinator
  • Koordinator for lokale uddannelsesudvalg (LUU)
  • Konferencekoordinator
  • Pia Kristoffersen
  • IT konsulent
  • Telefon: 30 68 13 76
  • Send mail
Vis mere info
  • Pia Vang Jensen
  • uddannelsessekretær
  • Telefon: 63 10 27 16
  • Send mail

Pia Vang Jensen

  • SU og ungdomskort vejledning
  • GF1
  • Brobygning
  • Sejla Smajlovic
  • AC-medarbejder (barselsvikar)
  • Mobil: 29241681
  • Send mail
  • Signe Bjørn Carlsen
  • Underviser (barsel)
  • Telefon: 61 61 34 09
  • Send mail
  • Sisse Olesen
  • Bibliotekar
  • Telefon: 29 21 81 26
  • Send mail
  • Solveig Pedersen
  • Administrativ medarbejder
  • Telefon: 63 10 27 10
  • Send mail
  • Sophia Noel Cheline Johansson
  • underviser
  • Telefon: 21897040
  • Mobil: 21897040
  • Send mail
  • Søren Buus Nowak
  • underviser
  • Telefon: 21897580
  • Send mail
  • Steffie Kristensen
  • Underviser
  • Telefon: 61 12 24 93
  • Send mail
  • Sussi Tange Jensen
  • Underviser
  • Telefon: 51 70 94 79
  • Send mail
  • Tina Ellehuus
  • Administrativ medarbejder
  • Telefon: 63 10 27 13
  • Send mail
  • Tina Melbye
  • Underviser
  • Mobil: 24 96 20 96
  • Send mail
  • Tina Præstbro Nielsen
  • Underviser
  • Telefon: 30 44 71 66
  • Send mail
  • Tine Flintholm Lindenskov
  • underviser, læse- og specialvejleder
  • Telefon: 24235561
  • Send mail
  • Tine Funding
  • Underviser
  • Telefon: 29 21 78 69
  • Send mail
  • Torben V. Andersen
  • Serviceleder
  • Telefon: 63 10 27 25
  • Mobil: 29 44 34 55
  • Send mail
  • Trine Nielsen
  • underviser
  • Telefon: 21897039
  • Send mail
  • Trine Outzen Paulsen
  • uddannelsesleder
  • Telefon: 23 28 94 08
  • Send mail
  • Trine Søberg
  • underviser
  • Mobil: 24995484
  • Send mail
  • Troels Lyhne Larsen
  • Underviser
  • Telefon: 24 99 55 15
  • Send mail
  • Troels Mouritsen
  • Underviser
  • Telefon: 61 61 34 33
  • Send mail
  • Ulla Jensen
  • Underviser
  • Telefon: 24 97 83 93
  • Send mail
  • Ulla Jeppesen
  • Underviser
  • Telefon: 24 97 83 91
  • Send mail
  • Ulla Schmidt
  • Underviser
  • Telefon: 61 12 64 86
  • Send mail
Vis mere info
  • Unna Breum Danielsen
  • underviser, læse- og specialvejleder
  • Telefon: 51 70 95 08
  • Send mail

Unna Breum Danielsen

  • Læse- og specialvejleder
  • Winnie Laurine Lorup
  • underviser
  • Telefon: 21896111
  • Send mail